Festiwalowy telefon Huawei P9

Duże wydarzenia muzyczne rządzą się swoimi prawami. Ciesz się pełnią festiwalowej atmosfery razem z Huawei P9.

Niepowtarzalna atmosfera festiwalu

Klimat festiwalu muzycznego ciężko porównać z czymkolwiek innym. Atmosfera tam panująca jest jedyna w swoim rodzaju, a jej esencję zrozumieją chyba tylko ci, którzy choć raz wybrali się na tego typu wydarzenie. Jeśli spróbować ją jednak jakoś opisać, należałoby zacząć oczywiście od doskonałych koncertów oraz dużej liczby wielbicieli danego gatunku muzycznego lub artysty. A nie od dziś przecież wiadomo, że miejsca czy wydarzenia skupiające ludzi o wspólnych zainteresowaniach są znakomitą okazją do zawarcia nowych, ciekawych znajomości.

Najważniejsza z pewnością jest dobra zabawa, na którą wpływ ma również grupa, z którą wybierzesz się na festiwal. Nie znaczy to oczywiście, że samotny wypad na takie wydarzenie jest skazany na porażkę – zawsze przecież możesz poznać kogoś na miejscu. Festiwal to często także możliwość poznania nie tylko nowej muzyki i osób, ale nawet obcych kultur czy zwyczajów – szczególnie na imprezach o charakterze międzynarodowym.

Huawei P9 na festiwalu

Aby w pełni cieszyć się wyjątkową atmosferą festiwalu, warto zabrać ze sobą jakościowy i funkcjonalny telefon. W okolicznościach takiego wydarzenia smartfon ma większe znaczenie, niż mogłoby się wydawać. To zwykle jedyny sposób kontaktu z bliskimi, którzy zostali w domu, a także z grupą znajomych na samym festiwalu. W gronie kilku tysięcy osób łatwo stracić się z oczu, a głośna muzyka wcale nie ułatwia szybkiego ponownego spotkania.

Praktyczny Huawei P9 pracuje w standardzie LTE, co pozwala na niezwykle szybką transmisję danych. Internet także możesz wykorzystać do kontaktu ze znajomymi (np. za pomocą komunikatorów), ponadto to świetny sposób na sprawdzenie programu koncertów czy najnowszych informacji od organizatora. Na większych festiwalach dostępne są również specjalne aplikacje mobilne, które warto pobrać bezpłatnie na swój telefon. Urządzenie takie jak Huawei P9 pozwoli na szybką obsługę programu, a dzięki temu za pomocą zaledwie kilku kliknięć dowiesz się wszystkiego, czego potrzebujesz.

Aby na dłużej zachować wspomnienia z festiwalu, pamiętaj o robieniu zdjęć oraz nagrywaniu wideo. Nowoczesny smartfon Huawei P9 posiada dwa aparaty z matrycami o rozdzielczości 12 Mpix i 8 Mpix, co gwarantuje rejestrację materiałów w znakomitej jakości – w tym również filmów w HD. Podzespoły optyczne zostały wykonane przez firmę Leica, która od lat słynie z produkcji wysokiej klasy narzędzi i części.

Uchwycone kadry to najlepszy sposób na zachowanie wspomnień w nowej jakości, z pełną głębią koloru oraz niesamowitą ostrością. Ciekawym pomysłem jest także montaż zapisanych materiałów w film. Dokonasz tego dzięki bezpłatnym aplikacjom, które są proste w obsłudze – po prostu wybierz odpowiednie pliki i przejścia, a następnie dodaj podkład muzyczny, by stworzyć jedyną w swoim rodzaju pamiątkę z festiwalu.

Wytrzymała bateria w Huawei P9

Częsty problem na festiwalu stanowi uzupełnianie energii w telefonie. Dostęp do gniazdek elektrycznych jest raczej ograniczony, a jedynym wyjściem bywa zostawienie smartfona w punkcie zapewnionym przez organizatora – i to za opłatą.

Rozwiązaniem tego rodzaju kłopotów jest smartfon Huawei P9. Urządzenie posiada baterię o pojemności aż 3000 mAh. Zgodnie z informacjami udostępnionymi przez producenta, pozwala to na 1080 minut ciągłych rozmów lub aż 566 godzin czuwania. Nie ulega wątpliwości, że wyjazd na festiwal muzyczny z Huawei P9 będzie niezapomnianą przygodą!

 

Materiał zewnętrzny