Smartfon dla trzymających formę ponad normę!

Nowoczesne technologie dają o sobie znać w każdej dziedzinie życia. Huawei P9 to smartfon, który spełnia wymagania osób aktywnych i uprawiających sport. Warto skorzystać z możliwości, jakie otwiera telefon chińskiego producenta.

Dbaj o siebie każdego dnia

Zdrowie to wartość bezcenna i ponadczasowa, nie można go przeliczyć na złotówki czy jakikolwiek inny nominał. Co więcej, zdrowie to nie tylko stan pozbawiony choroby, lecz również dobre samopoczucie każdego dnia, wspaniała sylwetka oraz forma, która pozwala na wykonywanie wielu czynności. I nie chodzi tu o wyczynowe trenowanie którejkolwiek z dyscyplin sportowych, a jedynie o większą świadomość odnośnie spożywanych produktów i posiłków oraz regularną aktywność chociażby w formie rekreacji.

Jeżeli dominuje u ciebie siedzący tryb życia, żywisz się głównie gotowymi posiłkami z pobliskich lokali, a jedynym wysiłkiem w ciągu tygodnia jest zejście do auta zaparkowanego w garażu, warto poważnie zastanowić się nad zmianą przyzwyczajeń. Już po kilkunastu dniach dostrzeżesz pierwsze efekty. Lepszy sen, łatwiejsze i przyjemniejsze wstawanie z łóżka oraz ogólnie lepszą formę psychofizyczną.

W dzisiejszych czasach warto korzystać także z nowoczesnych technologii, które ułatwiają drogę do uzyskania wymarzonej sylwetki. Oczywiście żadne z nich nie zastąpi ciężkiej pracy, jednak takie produkty jak telefon Huawei pozwalają na lepszą kontrolę swoich treningów, diety i postępów.

 

Telefon Huawei i ćwiczenia

Do wyboru jest wiele form ruchu i z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Co ważne, przy niemal każdej z nich możesz korzystać z funkcjonalnego telefonu Huawei P9. Jego praktyczne rozmiary pozwalają na łatwe umieszczenie w etui bądź specjalnym pokrowcu sportowym.

Lubisz bieganie? Przygotowujesz się do jednego z wielu biegów miejskich, a może nawet maratonu? Telefon Huawei pomoże Ci w usprawnieniu treningów. Wystarczy pobrać jedną z aplikacji, jak np. Endomondo, która pozwala na monitorowanie w czasie rzeczywistym wielu parametrów, jak choćby pokonany dystans, prędkość biegu czy spalane kalorie. Wiele osób preferuje podczas biegania słuchanie muzyki. Wystarczy podłączyć zestaw słuchawkowy dołączony do opakowania telefonu Huawei P9 i cieszyć się najwyższą jakością dźwięku.

 

Wyjątkowe multimedia w Huawei P9

W podobny sposób urządzenie można wykorzystać podczas innych aktywności. Zaplanuj szlak górskiej wędrówki lub trasy rowerowej wraz z P9, a następnie śledź jej przebieg kilometr po kilometrze. A jeżeli dostrzeżesz piękny pejzaż wart uwiecznienia, skorzystaj z możliwości smartfona i zrób jedyne w swoim rodzaju zdjęcie. Dzięki zastosowaniu aż dwóch matryc, główny aparat wykonuje jaśniejsze zdjęcia, cechujące się jeszcze pełniejszym odwzorowaniem szczegółów oraz pełnią kolorów.

Przedni aparat o rozdzielczości 8 Mpix pozwala na robienie popularnych selfie. W każdej chwili pochwalisz się swoim treningiem w social media lub wyślesz materiał znajomym w wiadomości mms. Warto dodać, że elementy optyczne w tym telefonie Huawei wykonała legendarna firma Leica.

 

Trzymaj formę z Huawei P9

Kultowy już smartfon od Huawei jest doskonałą odpowiedzią na potrzeby osób prowadzących aktywny tryb życia. Oprócz wielu praktycznych funkcji jest również nadzwyczaj trwały i odporny na uszkodzenia, o które przecież nietrudno podczas aktywności fizycznej. Dodatkowym atutem urządzenia jest bardzo wydajna bateria o pojemności aż 3000 mAh. Dzięki niej nie musisz obawiać się, że podczas treningu czy długiej wyprawy twój telefon się rozładuje.

 

Materiał zewnętrzny