PrestaShop - rozwiązania webowe od polskich deweloperów

Moduły, integracje, modyfikacje, szablony oraz inne rozwiązania webowe PrestaShop umożliwią stworzenie oryginalnego i intuicyjnego interfejsu dla twojego sklepu. Korzystaj z nowoczesnych rozwiązań, wykorzystujących zaawansowane technologie programistyczne, w trakcie wykonywania codziennych czynności. PrestaShop to przede wszystkim oszczędność czasu i większa efektywność podczas wykonywanych prac. Niezależnie od tego, jakich dodatków potrzebujesz, w szerokiej ofercie x13.pl znajdziesz szeroki wybór produktów, dostosowanych do twoich indywidualnych potrzeb. Setki inteligentnych rozwiązań umożliwiają realizację zaawansowanych zadań, związanych między innymi z szatą graficzną twojego sklepu, usprawnieniem procesu składania zamówień oraz ich kompletowania, procesami prozwalającymi na rozbudowywanie twojej marki i umożliwiającymi zarządzanie treściami znajdującymi się na stronie. Nasz sklep działa na rynku już od blisko dziesięciu lat, stale starając się poszerzać asortyment, dostosowując go do potrzeb dynamicznie zmieniającego się rynku. 

Indywidualne sklepy PrestaShop 

Indywidualne sklepy PrestaShop to rozwiązanie, dla wszystkich tych, którzy chcą rozpocząć prowadzenie sprzedaży internetowej. Oferowanie swoich produktów i usług w internecie jest bez wątpienia jedną z najpopularniejszych form docierania do nowych klientów. Inwestycja w sklep internetowy to rozwiązanie, którego koszta, zwracają się niezwykle szybko, zarabiając pieniądze przez 24 godziny na dobę. W naszej pracy stawiamy na profesjonalizm oraz indywidualne podejście do klienta, dlatego każdy ze sklepów tworzony jest przez nas od podstaw, zgodnie z sugestiami osoby zamawiającej. Doświadczenie zdobyte w kwestii kreowania wizerunku pozwala w jeszcze większym stopniu dostosowywać rozwiązania do twoich potrzeb. Każdy ze sklepów automatycznie umieszczany jest w specjalnym dedykowanym serwerze, w którym pozostaje przez rok, bez dodatkowych opłat. Sklepy PrestaShop zawierają nowoczesne funkcje, do których należą m.in.: funkcje darmowej wysyłki, możliwość wystawiania faktur PDF dla klientów, Newsletter, inteligentna funkcja zapamiętywania koszyka, udostępniane najczęściej kupowanych czy wyszczególnionych produktów na stronie głównej.

Moduły PrestaShop, dostosowane do potrzeb twojego sklepu

Korzystaj w nowoczesnych funkcji modułów PrestaShop, które w znacznym stopniu mogą ułatwić pracę całego twojego zespołu. Dodatek inpost prestashop to specjalnie zaprojektowany dodatek umożliwiający sprawną i bezproblemową wysyłkę produktów z twojego sklepu. Pozwól klientom na zamawianie wybranych produktów do paczkomatów lub poprzez kuriera. Oryginalne moduły powstały z myślą o usprawnieniu procesów związanych z funkcjonowaniem sklepów internetowych. Dzięki tego typu alternatywom będziesz mógł lepiej zarządzać treściami znajdującymi się w witrynie czy poprawić pozycjonowanie strony w google. Zainstaluj moduły prosto z panelu użytkownika i ciesz się inteligentnymi rozwiązaniami webowymi.

Artykuł sponsorowany