Cera jak u Azjatek

Od wielu lat synonimem zdrowej i pięknej cery są trendy prezentowane przez azjatyckie koncerny. Gładka jasna twarz oraz naturalne składniki to jest właśnie to, co przekonuje miliony kobiet na całym świecie, by sięgnąć po to, co z tradycji Wschodu znane jest od wieków. Przede wszystkim korzystanie z tego, co natura nam przynosi oraz oczywiście z najnowszych technologii. Dzięki temu połączenie tradycji i nowoczesności daje tak niesamowite efekty, które gołym okiem widać. Azjaci wytyczają nowe trendy w kosmetyce, którymi podąża cały świat. Aktywne składniki oparte na roślinnych i ziołowych wyciągach oraz rezygnacja ze sztucznych dodatków - silikonów, parabenów, SLS i SLES sprawiają, że otrzymujemy produkty niemalże idealne, z precyzją dedykowane konkretnym rodzajom skóry. Dodatki w postaci żeń-szenia, nasion chia, ziemniaków, a nawet śluzu ślimaka stanowią bardzo ważny element w kompozycji idealnych kremów, maseczek oraz kosmetyków uzupełniających.

Natura i wiedza

W stylowych pudełkach i słoiczkach zamknięta jest najnowocześniejsza technologia, która korzysta z tego, co natura ma w sobie najlepszego. Kosmetyki z Azji to produkty najlepszej jakości, dostępne w doskonałych cenach, a co najważniejsze gwarantujące najwyższej klasy pielęgnację. Szereg znanych i lubianych firm to propozycje dla pań i panów w różnych wieku i z odmiennymi oczekiwaniami, a co najważniejsze korzystanie z nich sprawia, że codzienne zabiegi stają się niemalże rytuałem piękna, gdzie faktura tak doskonale łączy się z pięknym zapachem. To również niemalże gwarancja nieskazitelnej skóry. Ta właśnie, którą obserwujemy od wieków u Azjatek, staje się magnesem przyciągającym do sięgania po znane od wieków receptury opracowane zgodnie z najnowocześniejszymi osiągnięciami techniki.

Postaw na krem

Najważniejszym kosmetykiem w codziennej pielęgnacji są kremy. Wiele z nich bazuje na stosowanych od dawna w Azji składnikach. Niezwykle odżywczy jest śluz ślimaka, ale w bogatych składach znajdziemy również ekstrakt z baobabu, głębinową wodę morską i wyciąg z komórek macierzystych. To one zapewniają głębokie odżywienie kolejnych warstw skóry, regenerują i nawilżają. Poza tym pomagają radzić sobie z różnego rodzaju niedoskonałościami – przebarwieniami, oznakami zmęczenia. Kosmetyki azjatyckie doskonale chronią skórę przed negatywnym wpływem czynników zewnętrznych takich jak zanieczyszczenie środowiska, zmiany pogody czy klimatyzacja.

Jednym z ważniejszych kosmetyków, który na co dzień używany jest przez wiele Polek, jest krem BB. Poza właściwościami pielęgnującymi rewelacyjnie ujednolica koloryt skóry i zapewnia długotrwały efekt. Dzięki takiej postawie skóra nie jest obciążona, a delikatne rozświetlenie dodaje jej młodości i świeżości. Wiele produktów Bazują na sprawdzonych składnikach odżywczych takich jak ekstrakt z rumianku, wyciąg z lawendy oraz kompleks aminokwasów.

Artykuł sponsorowany